Skolas Himna "Maria Regina Mundi"


Dievs Ir Ļoti Ļoti Labs

Pašlaik varam ielikt tikai "Radio Marija Latvija" arhiva vietu.

Atvērtajā saitē arhīvā ir jāmeklē pirmdienas datums.

Atvērot saiti, būs raidījumu saraksts,kur jāizvēlās "Dievs ir ļoti ļoti labs"Marijas skola 2016 pavasaris Daugavpils


Pavasara Sesija Daugavpilī


Jauniešu evaņģelizācijas skola OĀZE


Skolas sesijas aizlūgšanas


Ieskats Evaņģelizācijas skolas OASIS vasaras sesijā


" Baudiet un redziet, cik Tas Kungs ir labs..."/Ps 34:9

Ar šiem svēto rakstu vārdiem vēlos raksturot Svētās Marijas no Nācaretes, Baznīcas Mātes, kristīgās dzīves un evanģelizācijas skolas Ilūkstes filiālē pirmo sesiju, kas notika no 17. līdz 19.februārim Ilūkstē.

Dievs uz šo sesiju saaicināja 28 Marijas skolas 0A līmeņa dalībniekus, kalpotājus un bērnus. Kopā bijām 65 cilvēki, kas piedzīvojām lielo Dieva Mīlestību un bijām aculiecinieki Viņa skaistajam plānam.

 

Ilukste 1    Ilukste 4   

 

Lūk, dažas dalībnieku liecības...

Karīna:

- "Šo nedēļas nogali ļoti gaidīju, jo ticēju, ka Dievs man ir sagatavojis kaut ko ļoti īpašu.

Uz skolu devos ar nemieru un uztraukumu, jo mājās bija ar vīru domstarpības, sirdī bija aizvainojums un dusmas. Biju pie tām pieķērusies un negribēju laist vaļā. Lai gan bija ļoti aizraujošas konferences un citas aktivitātes, kas man tiešām bija vajadzīgas, tomēr sirdī bija nemiers un bažas.

Bet, kad sestdienas vakarā pieņēmu Jēzu Kristu par savas dzīves Kungu, kaut kas mainījās. Jau tajā pašā vakarā mainījās, bet vēl nesapratu, negaidīju tādas pārvērtības.

No rīta pamostoties, domas bija par Kristu, un tas bija man netipiski. Parasti es pamostos ar bažām, uztraukumu par dienas gaitām, par darbiem. Bija ļoti pasakaini sākt rītu ar sarunu ar Kungu, ar lūgšanu. Un tad sapratu, ka sirdī nav nemiera, nav aizvainojuma, dusmu uz vīru.

Slava Kristum par to, ko Viņš dara, par to, kā Viņš darbojas manā dzīvē!"

 

Līga:

- " Šajā Marijas skolā esmu piedzīvojusi lielu prieku, patiesu kopā būšanu. Ikviena konference, kas notika šajās trīs dienās, bija domāta tieši man, tiešī šajā brīdī uzrunājoša, pamācoša.

Dievs rāda ceļu, pa kuru iet. Bet lielākais, spilgtākais notikums manā dzīvē, manā sirdī, kas mainījās, notika sestdienas vakarā. Mēs Jēzu pieņēmām kā savu Kungu. Tad es sapratu, ka līdz šim es esmu dzīvojusi tikai ar ticību, bet tajā brīdī, kad pieņēmu Jēzu kā savu Kungu, man ir izveidojušās attiecības ar Viņu. Es sapratu, ka nevēlos tās pazaudēt, ka es uzņemos atbildību par savu " jā". Man ir jārūpējas par šīm attiecībām, jākopj tās.

Varu teikt, ka mainās mana sirds, mainās manas attiecības ģimenē- ar bērniem, ar vīru. Tas ir skaists mirklis, kas vairāk vieno. "

 

Ilona:

- " Sestdien Sv.Mises laikā bija īpaša žēlastība, kuras ierosinātājs bija Svētais Gars caur priesteri Arni Maziļevski. Tā bija piedošanas lūgšana Dievam novada mērogā, mūsu senču vārdā. Mēs kļuvām par mūsu senču pārstāvjiem, lai sarautu saites, kas radušās no dažādiem grēkiem, ļauniem darbiem, un ļautu Dieva žēlastībai un piedošanai nolīt pār mūsu novadu, novada iedzīvotājiem, ģimenēm.

Bija ļoti skaists šis mirklis, kad novada priekšsēdētājs Stefans Rāzna uzņēmās atbildību, spēra atbildīgu soli, visa novada iedzīvotāju vārdā lūgt Dievam piedošanu par mūsu senču grēkiem. Lūgšana bija plaša, tajā tika uzskaitīti galvenie grēki. Tad, kad visi kopā lūdzām piedošanu, jau tajā mirklī nolija Dieva žēlastība un piedošana. Sirdī nāca saviļņojums.

Vēlāk mazajās grupās daudzi dalījās, ka caur šo piedošanas lūgšanu sajuta Dieva pieskārienu. Šķiet, cik maz ir vajadzīgs- jāpasaka Dievam viens vārds "piedod" un Viņš dod tik daudz...

Nebeidzu vien brīnīties, cik daudz Dievs dod novadam iespēju, lai iedzīvotāji varētu baudīt Dieva Mīlestību."

 

Iveta:

- " Šoreiz Dievs uzticēja citu kalpošanu, iepriekš esmu bijusi bērnu kalpošanā, bet šajā Marijas skolas sesijā biju atbildīga par saimnieciskām lietām. Priekšstata par to nebija, lūdzu Dieva vadību. Piedzīvoju tādu brīnumu, kā Dievs visu kārtoja, kā viss tika vadīts. Dievs sūtīja pareizajā laikā vajadzīgos cilvēkus palīgā. Par visu bija prieks un jutu Dieva mīlestību.

Dievs parūpējās arī par maniem bērniem, kuri palika mājās. Bija nepieciešams viņus nogādāt uz mēģinājumiem. Te arī es saņēmu atbalstu no Dieva, Viņš deva man cilvēkus, kuri daudz palīdzēja.

Svarīgi ir ļauties, teikt Dievam "jā" un spert drosmīgu soli kalpošanā. Fizisko vājumu un manu nespēku Dievs aizstāja ar mīlestību. Svētdienas vakarā bija liels prieks, saviļņojums, gribējās lidot. Pirmdienas rītā, neskatoties uz fizisko nogurumu, bija vēlme iet un samīļot katru cilvēku, pateikt kādu mīļu vārdu un dalīties saņemtajā Dieva mīlestībā"

 

   Ilukste 2   

 

Sirds ir pilna pateicības par katru dalībnieku, kuru Dievs paaicināja un atveda uz Marijas skolu Ilūkstē, par brīnišķīgo kalpotāju komandu,kur katrs kalpotājs ir "universāls kareivis", par priesteriem Arni Maziļevski, Juri Skutelu, Andri Ševeli, par to, ka mūsu nespēkā ir piedzīvots liels Dieva Spēks!

Priecājos, ka varējām baudīt un redzēt cik DIEVS IR ĻOTI, ĻOTI LABS!!!

 

Līga Baltrukeviča

 

Ilukste 5   Ilukste 6

 

redakcija@evangelizacijasskola.lv

 

Radio Marija Lavija

alt text alt text

 

kapela.id.lv

kapela.id.lv Jēzus Tevi Gaida

 

jelgavaskatedrale.lv

jelgavaskatedrale.lv

 

katolis.lv

katolis.lv

 

katedrale.lv

katedrale.lv

 

radieceze.lv

radieceze.lv

 

istamilestibagaida.lv

istamilestibagaida.lv

Mīliet viens otru!

istamilestibagaida.lv

Back to top